Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

PARTNERZY portalu > PartnerHandel.plinformacje prasowe, promocja firm

newss.pl - informacyjno-promocyjny portal konsumencki. Zajmuje się publikacją informacji z działów: biznes, finanse, Internet/nowe technologie, kultura, zdrowie, reklama i media, motoryzacja. Dzięki szerokiemu spektrum zainteresowania i programowej otwartości portal newss.pl jest doskonałym miejscem na zaprezentowanie informacji, komunikatów odnoszących się do różnych dziedzin życia, nie tylko związanych z szeroko rozumianą działalnością gospodarczą.

   

Portal OPENKontakt.com zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy po to, aby ułatwić nawiązanie pierwszego kontaktu firmom produkcyjnym, usługowym i handlowym z kontrahentami z całego świata, jak również na rynkach lokalnych.
Oddajemy do Państwa dyspozycji wiele informacji związanych z handlem międzynarodowym, importem, eksportem, prawem, podatkami itp.

   

mediaNews.com.pl to jeden z największych i najstarszych polskich portali medialnych - informacyjnych poświęcony telewizji cyfrowej, prasie, radiu, reklamie, telewizji, internetowi, public relations oraz wszystkim aktualnym sprawom związanych z polskimi mediami. Portal mediaNews istnieje 1999 roku.

   

marketing reklama

Marketingowiec.pl to specjalistyczny serwis stworzony dla pracowników marketingu i reklamy. Portal oferuje firmom reklamowym rozbudowane możliwości prezentacji produktów i usług, które trafiają bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za marketing w wielu branżach.

   

Szkolenia

Edustacja.pl to nowoczesny portal szkoleniowy, który zapewnia bezpłatną i szybką wymianę informacji między osobami poszukującymi szkoleń, kursów, studiów podyplomowych a ich dostawcami. Oferta portalu zawierająca e-learning i podcasting skierowana jest do wszystkich, którym znudziły się tradycyjne metody nauczania i szukają nowych możliwości samorozwoju.

   

Praca -
oferty pracy

GazetaPraca.pl- serwis rekrutacyjny Agory 

   

Regionalny Folder Informacyjny to ogólnopolska baza reklamowo-marketingowa mająca dostarczyć rzetelnych i aktualnych informacji o działających przedsiębiorstwach dla dwóch głównych grup odbiorców : użytkownika indywidualnego poszukującego danych o firmach i usługach oraz dzięki rozwiązaniom b2b dla branży zajmującej się marketingiem.

 

   

 

Wyszukiwarka Poland Export to tematyczny katalog eksporterów i firm, których usługi wpływają na rzecz polskiego eksportu. Serwis Poland Export składa się z tematycznej i wielojęzycznej wyszukiwarki produktów i usług, oraz nazw firm polskich hurtowników oraz firm usługowych, które chcą nawiązywać kontakty handlowe z firmami zagranicznymi. W katalogu zostały wyodrębnione między innymi takie branże jak: budownictwo, chemia i farmaceutyka, meble, materiały budowlane, bielizna oraz szereg innych. Sprawdź, która branża jest najbardziej rozwinięta pod kontem polskiego eksportu. Zapraszamy !

   

 

Poland-Transport.eu na łamach swojego katalogu prezentuje polskich przewoźników, którzy specjalizują się w przewozach wszelkiego rodzaju ładunków z wykorzystaniem różnych środków transportu, a transport międzynarodowy, to jest fundamentalny profil ich aktywności transportowej. Serwis Poland Transport obejmuje przyjazną w działaniu wyszukiwarkę działającą w dziewięciu wersjach językowych. Przedstawione firmy transportowe są pogrupowane zgodnie z tematycznymi branżami i kategoriami. Większość prezentowanych firm poza zwykłą działalnością przewozową, specjalizuje się również w spedycji krajowej jak i jest w stanie zorganizować usługę o nazwie spedycja międzynarodowa, czyli znaleźć wolny ładunek lub wolny pojazd na zlecenie klienta. Zapraszamy do Poland Transport !

   

 

Portal FirmyMiesne.pl to unikatowa platforma dedykowana dla wszystkich zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych z producentami i dystrybutorami mięsa i wędlin. To właśnie tutaj znajdą Państwo najlepsze zakłady mięsne, dystrybutorów mięsa i wędlin, rozbiory i ubojnie mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego, dziczyzny, baraniny, strusiny i innych niszowych produktów oraz gatunków mięs. Mogą Państwo również skorzystać z działających w portalu serwisów takich jak: giełda produktów, oferty pracy, oferty nieruchomości oraz nowości rynkowe. Portal FirmyMiesne.pl powstał z myślą o ludziach, którzy stawiają na rozwój, szukają najlepszej oferty mięsa i wędlin na rynku oraz rozwiązań, które pozwolą odnieś im sukces na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku hurtowym i detalicznym.

   

 

Mazowiecki Serwis Gospodarczy – portal informacji o firmach i instytucjach, ich produktach i usługach. Baza zawiera aktualne informacje o ponad 125 000 mazowieckich firm, umieszczonych w 750 branżach. Zamieszczając prezentację firmy w Serwisie zyskujecie Państwo możliwość:
-pozyskania nowych klientów i partnerów handlowych
-umocnienia swojej pozycji na rynku
-wyróżnienia się na tle konkurencji

   

Praca4U.pl to Praca dla ciebie. Codziennie znajdziesz tu najnowsze oferty pracy z Polski i całego świata. Nasza platforma daje możliwość szybkiego, prostego ale co najważniejsze darmowego dodawania ofert pracy. Skorzystaj z możliwości jakie Ci dajemy i Pracuj razem z nami!”

   

Portal dla Pracownika – www.opracodawcach.pl
Portal dla pracownika, to platforma o pracodawcach skierowana do pracowników. Podstawą funkcjonowania portalu jest przede wszystkim ocena pracodawców, wystawianie komentarzy i opinii na ich temat. Na stronie internetowej oprócz wymienionych funkcji można śledzić informacje dotyczące tworzonych rankingów najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie. Poznać można specyfikę najlepiej funkcjonujących i najbardziej prestiżowych firm świata.

   

Telepraca24.pl to portal pracy zdalnej. Znajdziesz tu najnowsze oferty pracy online i nie tylko. Ogłoszenia typu dam pracę i szukam pracy. U nas pracujesz dla siebie!

   

Kursy4U.pl to kursy i szkolenia dla ciebie. Na naszym portalu znajdziesz szkolenia biznesowe, informatyczne, kursy językowe i wiele innych ofert kursów i szkoleń.

 

 
 

Spożywka.net :Pierwszy Polski Serwis Informacyjny z branży dóbr szybkozbywalnych FMCG. Skierowany do wszystkich uczestników branży: producentów, dystrybutorów i detalistów, właścicieli i pracowników. Ułatwia wzajemne kontakty, uzyskiwanie i wymianę informacji, bieżące śledzenie rynku i reagowanie na jego potrzeby.

 

 
 

biura-magazyny.pl Portal prezentujący oferty wyłącznie nieruchomości komercyjnych ( min.biura, magazyny, lokale, sale konferencyjne) jak również oferty firm z całego szeroko rozumianego rynku nieruchomości komercyjnych ( np.zaopatrzenie biur i magazynów, zarządzanie nieruchomościami, transport itp.)

 

 
 

PewnaPraca.pl to nowoczesny portal rekrutacyjny, publikujący oferty pracy zarówno z kraju jak i z zagranicy. Dostarczamy aktualności dotyczących rekrutacji, rynku pracy, osób niepełnosprawnych a także informacji przydatnych dla studentów - o uczelniach wyższych, stażach, praktykach i szkoleniach. Zapraszamy.
http://www.pewnapraca.pl

 

 
 

Zachodni Portal Biznesowy - www.businesszachod.pl

 

 
 

Lauren Peso Polska jest firmą specjalizującą się w działalności szkoleniowo – doradczej. Od 2004 roku zatrudnia najlepszych specjalistów z branży, co znajduje potwierdzenie w liczbie i efektach zrealizowanych projektów. Lauren Peso Polska prowadzi szeroką paletę szkoleń miękkich przeznaczonych dla kadry menadżerskiej, działów sprzedaży i obsługi klienta oraz szkoleń IT. W ofercie znajdują się również usługi doradztwa personalnego, takie jak rekrutacja i selekcja pracowników, opisy stanowisk i oceny pracownicze.


Biznes-Warszawa.pl

Sprzedawcy.pl to portal spolecznosciowy z najwieksza w Polsce baza ofert pracy branzy sprzedaz, obsluga klienta i call centre. W jednym miejscu gromadzimy niemal wszystkie oferty pracy w branzy dostepne w Polskim internecie. Srednio co godzine pojawia sie u nas 5 nowych ofert pracy w branzy sprzedaz z calego kraju.


www.chemiabudowlana.info Portal wiedzy, poświęcony tematyce chemii budowlanej. W portalu: działy tematyczne, dział dedykowany fachowcom, porady, czytelnia, baza produktów, wieści z branżwww.efachowiec.info Darmowa gazeta budowlana w wydaniu elektronicznymhttp://www.jan-majster.pl Jan-majster.pl to sklep internetowy oferujący materiały budowlane, w szczególności chemię budowlaną, narzędzia, maszyny oraz akcesoria związane z branżą budowlaną.


Portal www.wnetrzeiogrod.pl jest integralną częścią, wydawanego przez Wydawnictwo DOBRY DOM, dwumiesięcznika "Wnętrze i Ogród" magazynu kreującego najnowsze trendy w świecie wnętrz i ogrodów. Zarówno portal jak i magazyn powstały z myślą o ludziach poszukujących inspiracji i nowych pomysłów. Pokazują jak zaprojektować ogród i urządzić wnętrze swojego mieszkania lub domu, by było ładne i wygodne. Są świetnym przewodnikiem po salonach, sypialniach, kuchniach, łazienkach i ogrodach a także po stylach urządzania wnętrz i elementach wyposażenia.


BudownictwoPolskie.pl jest Portalem adresowanym do przedsiębiorców, instytucji, firm oraz do osób fizycznych i studentów budownictwa. Grupa BudownictwoPolskie.pl posiada 7 subportali tematycznych umożliwiających dostęp do treści przypisanych subportalom oraz zakupy w sklepie internetowym. BudownictwoPolskie.pl oferuje szeroką bazę artykułów, programów komputerowych dla budownictwa, autorskich projektów gotowych oraz domów drewnianych.


OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET