Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

Nowość w ofercie PRIME3 - Palnik do chwastów GWB21


Lekki, bezprzewodowy palnik do chwastów GWB21 marki PRIME3 to urządzenie o szerokim zastosowaniu. Przy jego użyciu można nie tylko skutecznie i ekologicznie pozbyć się chwastów. Model GWB21 może być również używany do rozpalania ogniska lub grilla. Wygodna, bezprzewodowa konstrukcja to swoboda ruchów i koniec plątania się w kablach.

Palnik marki PRIME3 wyposażony jest w zapalnik piezoelektryczny, który umożliwia łatwe i szybkie rozpalenie bez użycia zapałek lub zapalniczki. Obsluga palnika jest bardzo intuicyjna. Regulacja płomienia pozwala na dostosowanie jego intensywności do aktualnych potrzeb, dając możliwość efektywnej eliminacji chwastów o różnych rozmiarach i grubościach łodyg. Mocny płomień skutecznie spala chwasty na chodnikach, podjazdach i tarasach bez potrzeby stosowania szkodliwych herbicydów. Usuwa również mech i porosty z dachów, murów i innych powierzchni.

Model GWB21 zasilany jest wyjątkowo wydajnym nabojem gazowym, z którym można pracować nawet do 3 godzin (w zależności od ustawienia siły płomienia). Palnik połączony jest z nabojem zamkiem bagnetowym. Tego typu połączenie jest szczelne i bezpieczne.

Temperatura pracy palnika wynosi 1300°C., co umożliwia szybkie i skuteczne wypalenie chwastów  bez uszkodzenia pobliskich roślin.

Palnik do chwastów GWB21 to wielofunkcyjne narzędzie, które nie tylko efektywnie eliminuje niechciane chwasty z trawnika, ale także doskonale nadaje się do pielęgnacji twardych powierzchni w ogrodzie. To ekologiczne i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym ogrodem.PRIME3 / 2N-Everpol
press box

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET