Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

EUROWINDYKACJA : pieczęć prewencyjna

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów, wprowadziliśmy dla Państwa nowy produkt – pieczęć prewencyjną do stosowania na Państwa fakturach celem dyscyplinowania Państwa kontrahentów zagranicznych do terminowego regulowania należności.

 

Dzięki sygnowaniu faktur pieczęcią prewencyjną, ryzyko nieterminowych płatności z tytułu faktur znacznie maleje. Kontrahent ma świadomość, iż w przypadku nieterminowej zapłaty na rzecz Klienta, zostanie przeciwko niemu wszczęte postępowanie windykacyjne, sądowe i egzekucyjne, przeprowadzone przez  wyspecjalizowaną Kancelarię.

 

Dzięki używaniu pieczęci prewencyjnej zdecydowanie poprawia się cash-flow w firmie Klienta, zaś kontrahenci są bardziej zdyscyplinowani pod względem płatności.

 

Pieczęć prewencyjna dzięki swemu okrągłemu kształtowi oraz dzięki użyciu czerwonego koloru tuszu wyróżnia się na fakturach i zwraca uwagę, działając dyscyplinująco (a nie odstraszająco) na płatnika.

 

Pieczęć jest dostępna w języku angielskim / niemieckim. 

Każdy Klient, który zdecyduje się na używanie naszej pieczęci, otrzymuje prawo do 10% upustu na wszystkie usługi windykacyjne świadczone przez EuroWindykację, przez cały okres użytkowania pieczęci. Miesięczny koszt używania pieczęci to jedyne 100,00 PLN netto (122,00 PLN brutto). Zamawiający otrzymująpieczęć do użytkowania na czas nieokreślony.

 

W przypadku jednorazowej płatności za rok z góry, opłata roczna zostaje obniżona do 1000,00 PLN netto.

 

Zapraszamy Państwa do korzystania z tego niezawodnego narzędzia wspomagającego utrzymanie płynności finansowej w Państwa firmie.

 

Z naszej pieczęci korzysta już wielu naszych Klientów, którzy sygnalizują nam poprawę dyscypliny płatniczej wśród swoich kontrahentów.

 

Aby otrzymać pieczęć, wystarczy wypełnić załączone zamówienie i przesłać je (z zaznaczeniem opcji płatności – miesięczna lub roczna) faksem pod nr 071 72 34 365. Zamówiona pieczęć prewencyjna zostanie Państwu przesłana w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania przez nas zamówienia.

 

Biuro Obslugi Klienta
EuroWindykacja
EW COLLECTIONS Sp. z o.o.

 

 

 

 

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET